O nás

O nás

SmartMonitoring - mapaNaša spoločnosť, je zároveň aj výrobcom monitorovacieho systému EuTracker, čo nám poskytuje veľké výhody oproti konkurencii, ktorá používa systémy dodávané inými subdodávateľmi.

Vďaka tomuto dokážeme operatívne pracovať s našim systémom a vylepšovať ho podľa potreby klienta. Okrem vývoja ponúkame samozrejme aj montáž nášho systému do vozidiel a následný záručný aj pozáručný servis. Ako jediný sme na Slovenský trh prišli s novinkou - 6 ročnou zárukou na kompletný produkt. SmartMonitoring sa tak stala služba na Slovensku s rozsiahlymi možnosťami a skúsenosťami v oblasti monitorovania všetkých druhov motorových vozidiel.

 

Je tento produkt vhodný aj pre Vás?

Monitorovací systém je možné inštalovať do všetkých typov vozidiel - osobných, nákladných aj dodávok. Je vhodný pre súkromné osoby aj pre firmy.

Náš systém generuje aj elektronickú knihu jázd, ktorú si môžete následne pozerať na počítači. Všetky podrobné informácie o systéme si môžete pozerať na internete, cez webovú stránku a zjednodušené môžete pozerať aj prostredníctvom mobilného telefónu - smartfónu.

© SmartMonitoring.sk - Všetky práva vyhradené. Stránku vytvoril Xtrodinary